O mnie

Cześć! Nazywam się Patryk, a to mój blog o lifestyle’u, Trójmieście, kuchni i kulturze. Do niedawna mogliście go znaleźć pod adresem ohmydeer.pl, ale postanowiłem zmienić domenę i pisać pod swoim nazwiskiem.

Od wielu lat pracuję w… Internecie. Najpierw tworzyłem, szefowałem, wydawałem i pisałem w portalu Moje Miasto Trójmiasto Mediów Regionalnych. Później zajmowałem się społecznościami w Wirtualnej Polsce, social media w agencji Brandish oraz kierowałem agencją APM Marketing. Dziś, od ponad dwóch lat, mam swoją firmę zajmującą się obsługą marek w mediach społecznościowych. Bardzo mocno interesuję się marketingiem internetowym, z nastawieniem oczywiście na social media i ogólnie wszystkim co dzieje się w Internecie, a po godzinach piłką nożną i muzyką, która towarzyszy mi dosłownie na każdym kroku.

Jednak o social media nie będę tu pisał, zostawię to innym teoretykom. Na moim blogu coś dla siebie znajdzie praktycznie każdy, bo przecież każdy z nas ma jakieś zainteresowania, gdzieś mieszka, ma jakieś opinie, czegoś słucha, gdzieś jeździ i coś je.

To blog o tym co mam obok siebie (Gdańsk i mój ukochany Wrzeszcz), o szeroko pojętym lifestyle’u (to będzie najbardziej zróżnicowany dział – od opinii, przez recenzje, po opisy podróży ), kulturze (uwielbiam muzykę, przede wszystkim alternatywę, rock i elektronikę – więcej na moim Last.fm), podróżach (trochę już za mną, ale jeszcze więcej przede mną) i wreszcie o kuchni – nie jestem ekspertem, ale jak pewnie każdy z Was, odwiedzam różne knajpy i będę o nich pisał z punktu widzenia osoby, która chce dobrze zjeść, wypić coś smacznego i miło spędzić czas.

U góry macie takie ładne ikonki, kliknijcie i sprawdźcie co tam się dzieje!

av