Współpraca

Wszystkie pytania, opinie czy nawet informacje prasowe wysyłajcie śmiało na patryk.siedlinski@gmail.com. O tym kim jestem i co robię dowiesz się z zakładki o mnie.


Blog.Siedlinski.com istnieje od początku lipca 2014 roku (wcześniej pod nazwą Oh My Deer), jednak blogowe doświadczenie zbierałem już wcześniej – w moich pierwszych mniejszych blogach, pracując jako dziennikarz czy zarządzając blogosferą Wirtualnej Polski.

To blog o… życiu. Dużo tu lifestyle’u, opinii i otaczającego nas świata, nie brakuje muzyki, kina i kulinariów, a także recenzji. Jest więc pole do popisu dla mnie i być może dla Twojej marki.


Dotychczasowa współpraca

Przez trzy lata współpracowałem z kilkoma topowymi markami. Testowałem, recenzowałem oraz byłem ambasadorem marki, np. podczas Open’er Festivalu. Po kliknięciu w logo, możesz sprawdzić efekty każdej współpracy:

ALCATEL Logo (PRNewsFoto/ALCATEL)

rainbow-tours

empik foto

Warka Radler Warka Radler 3 4 5

Jestem też do dyspozycji na prywatnym Facebooku i Twitterze. Znajdziesz mnie także na Instagramie i Pintereście. Mój blog ma także fanpage na Facebooku, tam także znajdziecie fanpage Gdańska Wrzeszcza, który obsługuję w wolnych chwilach, podobnie jak profil mojej ukochanej dzielnicy Gdańska na Instagramie.